Hakkımızda

"İş Ortaklarımıza Kulak Verin "!

Motospeed  2008 yılında Shenzhen’ de kurulmuş olup Mototech Teknoloji Grup Şirketinin bir parçasıdır.

Şirket, Profesyonel bilgisayar klavyesi, Mouse ve diğer bilgisayar bileşenlerinin Ar-Ge, Pazarlama ve Satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Motospeed ürünleri her zaman mükemmel kalitesi, iyi servisleri, eşsiz görünüşleri ve piyasadan almış olduğu olumlu tepkiler sayesinde iyi bir şöhrete sahiptir.

Motospeed kendisini Araştırma & Geliştirmeye ve bilgisayar bileşenleri alanında yeni ürünlerin icadına adamıştır, bu bağlamda birçok teknolojik patentin de sahibidir.

Dünya çapında popüler birçok markaya OEM/ODM çerçevesinde üretim yapmaktadır.

ISO9001: 2008 ,CE, RoHs ve FCC sertifikasyonlarına sahip 8000 metre karelik üretim merkezimizde çeşitli otomatik hatlar ve otomasyon sistemlerinin gücüyle aylık 300.000 mouse ve 150.000 klavye üretebilmektedir.

Üretim Sistemi

Geliştirilmiş Üretim Ekipmanı:

Geliştirilmiş SMT makine parkuru ve otomize edilmiş üretim tesisiyle Avrupa ve Amerika’ dan ithal geliştirilmiş denetleme ekipmanlarıyla ve birinci klasman dizayn yazılımıyla ürünler üretilmektedir. .

Profesyonel Üretim Takımı :

Grup alanının profesyoneli ve uzunca yıllardır benzer kulvarlarda üretim tecrübesine sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Onların liderliği altında, son derece güçlü bir üretim döngüsü ortaya çıkmaktadır.

Mükemmel Üretim Teknolojisi :

Yeni ürünlerin dizaynından üretiliş sürecine kadar kullanılan yeni teknoloji, yeni ve geliştirilmiş ekipmanlar ve uygulamalar ve sıkı süreç yönetimi ve kontrolü mükemmel seviyede ve uluslararası gelişmiş seviyede kabul gören ürünlerin ortaya çıkabilmesine olanak sağlamaktadır.

Yönetim Kalitesinin Arttırımı:
ERP sistemi sayesinde tüm ürünler ham maddeden, test, ürün geliştirme ve üretim süreçleri de dahil olmak üzere aynı profesyonel ağ üzerinden yönetilmektedir.

Çekirdek Teknoloji:
Uzman ekibimiz tarafından seçilen ürün dizaynı (Ürünlerin görünüşü / Ham Madde araştırma / Genel yapı / Patentler / Yazılım / Donanım ) ISO9001: 2008 kalite sertifikasyonuna , sıkı kontrol prosedürlerine ve ürünün kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları barındırmaktadır. 

Felsefemiz:
Verimlilik, İcat, Mükemmelliyetçilik, Sağlamlık, Dayanıklılık

Sosyal Medya
  • Copyright © 2024 Motospeed TR Tüm hakları saklıdır.
  • OSETECH Motospeed resmi Türkiye distribütörüdür.
  • NF Web Tasarım Hizmetleri